Казахстанские
интернет
олимпиады
kz
ru
КИО
Новости
Положение
Прокторинг
Расписание 2023-2024
Отзывы победителей
Результаты
Все результаты
Рейтинг школ(город)
Рейтинг школ(село)
Рейтинг участников
Рейтинг областей
Рейтинг отделов образования
Рейтинг учителей
Статистика
Проверка документа
Оплата
Помощь
Вопрос - Ответ
Примеры заданий
Психологическая поддержка
Контакты
kz
ru
Имя пользователя:
Пароль:
регистрация
забыли пароль?
Войти через социальную сеть
Актуальные олимпиады
Для школьников
Для учителей
Для команд
Бесплатные
Для учителей
Неміс тілі мұғалімдерген арналған
Получение заданий:
с 26 Марта 2024 08:00 до 29 Марта 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Көркем еңбек мұғалімдерге арналған
Получение заданий:
с 26 Марта 2024 08:00 до 29 Марта 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Қазақ әдебиеті
Получение заданий:
с 2 Апреля 2024 08:00 до 5 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Орыс әдебиеті
Получение заданий:
с 2 Апреля 2024 08:00 до 5 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Информатика
Получение заданий:
с 2 Апреля 2024 08:00 до 5 Апреля 2024 15:00, на выполнение 90 минут
Принять участие
Для школьников
Открытая Республиканская дистанционная олимпиада по поиску информации…
Получение заданий:
с 26 Февраля 2024 08:00 до 31 Марта 2024 23:00, на выполнение 40 минут
Принять участие
Принять участие
География 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Информатика 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Ағылшын тілі 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Қазақстан тарихы 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Открытая Республиканская дистанционная олимпиада по поиску информации…
Получение заданий:
с 26 Февраля 2024 08:00 до 31 Марта 2024 23:00, на выполнение 40 минут
Принять участие
Принять участие
География 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Информатика 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Ағылшын тілі 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Қазақстан тарихы 1 кезең
Получение заданий:
с 25 Марта 2024 08:00 до 24 Апреля 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Қазақ тілі 2 кезең
Получение заданий:
3 Апреля 2024 с 08:00 до 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Орыс тілі 2 кезең
Получение заданий:
3 Апреля 2024 с 08:00 до 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
"Жас білімпаз" (4-5 сыныптарға арналған)
Получение заданий:
с 8 Апреля 2024 08:00 до 10 Мая 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Жаратылыстану (5-6 сынып)
Получение заданий:
с 8 Апреля 2024 08:00 до 10 Мая 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Дуниетану (3-4 сыныптарға арналған)
Получение заданий:
с 8 Апреля 2024 08:00 до 10 Мая 2024 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
География 2 кезең
Получение заданий:
14 Мая 2024 с 08:00 до 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Информатика 2 кезең
Получение заданий:
14 Мая 2024 с 08:00 до 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Ағылшын тілі 2 кезең
Получение заданий:
15 Мая 2024 с 08:00 до 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Қазақстан тарихы 2 кезең
Получение заданий:
15 Мая 2024 с 08:00 до 23:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Неміс тілі мұғалімдерген арналған
Получение заданий:
с 26 Марта 2024 08:00 до 29 Марта 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Көркем еңбек мұғалімдерге арналған
Получение заданий:
с 26 Марта 2024 08:00 до 29 Марта 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Қазақ әдебиеті
Получение заданий:
с 2 Апреля 2024 08:00 до 5 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Орыс әдебиеті
Получение заданий:
с 2 Апреля 2024 08:00 до 5 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Информатика
Получение заданий:
с 2 Апреля 2024 08:00 до 5 Апреля 2024 15:00, на выполнение 90 минут
Принять участие
Қазақстан тарихы
Получение заданий:
с 9 Апреля 2024 08:00 до 12 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
География
Получение заданий:
с 9 Апреля 2024 08:00 до 12 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Ағылшын тілі
Получение заданий:
с 9 Апреля 2024 08:00 до 12 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Математика пәні бойынша мұғалімдерге арналған
Получение заданий:
с 23 Апреля 2024 08:00 до 27 Апреля 2024 15:00, на выполнение 90 минут
Принять участие
Бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған олимпиада
Получение заданий:
с 23 Апреля 2024 08:00 до 27 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Педагогика
Получение заданий:
с 23 Апреля 2024 08:00 до 27 Апреля 2024 15:00, на выполнение 60 минут
Принять участие
Новости
4-5 сынып оқушыларына арналған «Жас білімпаз» олимпиадасы
19.03.24
Жаратылыстану бойынша 5-6 сыныптарға олимпиада
19.03.24
Дүниетану бойынша (3-4 сыныптар) оқушыларға олимпиада
19.03.24
Қазақ тілі пәні бойынша олимпиада нәтижелері шықты
15.03.24
Орыс тілі пәні бойынша олимпиада нәтижелері шықты
15.03.24
Математика пәні бойынша олимпиада нәтижелері шықты
12.03.24
Физика пәні бойынша олимпиада нәтижелері шықты
12.03.24
Қазақ және орыс тілі пәндері бойынша мұғалімдерге олимпиада
12.03.24
Информатика пәні бойынша мұғалімдерге олимпиада
12.03.24
C международным женским днем!
08.03.24
Победители сезона
Горбунова Мария
Викторовская СШ, Зерендинский район, Акм…
Нүсіп Іңкәр
СЛОД №24 с обучением на трёх языках «Эко…
Шарипов Нурасыл
СЛОД №24 с обучением на трёх языках «Эко…
Қабдолла Асылтас
СЛОД №24 с обучением на трёх языках «Эко…
Олжаш Айым
СЛОД №24 с обучением на трёх языках «Эко…
Фомичева Арина
Специализированная гимназия №8 с обучени…
Стипендиаты КИО
Мальцев Илья
Белоусовская СШ №1
Ашим Жаксылык
СШ №4, г. Аксу
Жаврина Милена
СШ №4, г. Экибастуз
Сон Анеля
СШ №4, г. Экибастуз
Святогор Ирина
Новоишимской СШ №2,…
Артур Бобров
Белоусовская СШ №1
Оңдаған Гүлай
СШ-гимназия им. Марш…
Дугина Ларина
СШ №4, г. Аксу
Школы-финалисты
Школа-гимназия №53 им. К. Турысова
Жамбылская, г. Тараз
Гимназия им. Г. Муратбаева
Жамбылская, Байзакский район
Аль-Фараби ДБАГ
Алматинская, Карасайский район
Школа-гимназия им. Б. Бесбаева
Жамбылская, Жамбылский район